У нас каждый может купить диплом в Москве для предоставления по месту работы, учебы и решения других вопросов.
візитівка міста
історія
символіка
міста-партнери
фотогалерея
мапа
   
візитівка міста
about Gadiach
   
   
Гадяч, в минулому столиця України, розташований в мальовничій місцевості Полтавщини на правому березі Псла. Ще в скіфські часи на родючих землях в заплавах рік Псла та Груні охоче селилися люди. А сам Гадяч, як місто, веде своє літочислення з Х-ХІІІ століть, коли проходили будівництво Посульської оборонної лінії. В 1442 р. Поблизу Гадяча будується Красногірський Миколаївський монастир. Отже Гадячу близько 500 років, що підтверджує карта „Границы Литовской Руси в 1533 году”, де зазначений Гадяч – єдине місто з теперішньої Полтавщини, що свідчить про його значимість у ті часи.
   

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

головна    міський форум    міські оголошення    робота і навчання  
Освіта

Полтавський філіал Інституту бджільництва ім. П.І.Прокоповича створився на базі Української дослідної станції бджільництва, яка з 1963 року знаходиться в місті Гадячі. З 1990 року філіал підпорядковується Інституту бджільництва М.Києва. Науковий колектив філіалу налічує всього 33 чол. Вчені філіалу беруть активну участь у проведенні міжнародних державних та обласних наукових форумів.

Гадяцька однорічна сільськогосподарська школа - один з провідних учбових закладів України в якому готують спеціалістів з бджільництва.

Державне училище культури імені І.П.Котляревського в м. Гадячі за майже півстоліття підготувало для культосвітніх закладів тисячі спеціалістів. Серед них заслужений діяч мистецтв України О.М.Юзефович, заслужений артист України Віталій Скакун, чимало заслужених працівників культури України та інших відомих людей.

Професійно-технічну освіту надає Гадяцький професійний аграрний ліцей де для підготовки з кожної професії є необхідні кабінети, лабораторії, майстерні, приміщення для технічного обслуговування обладнані навчальні майданчики. Місто має навчально-виховний комплекс, чотири школи (в тому числі школу-інтернат), гімназію, сім дитячих садків.

В Гадячі працюють Будинок дитячої та юнацької творчості, станція юних техніків та юних натуралістів, є дитяча спортивна школа та музична школа.

Школи міста:

В Гадячі діє 4 загальноосвітні школи, середня загальноосвітня школа-інтернат, початкова школа – дитячий садок «Первоцвіт», дошкільний дитячий будинок, 6 дитячих дошкільних закладів, аграрний ліцей.

В селах району функціонують 9 загальноосвітніх шкіл 2-го ступеня, 18 ЗОШ 1-3 ступенів, Великобудищанська загальноосвітня сільськогосподарська середня школа, 26 дошкільних закладів на 1060 місць, ПТУ – 42.

Дитячий садок № 2 „Берізка” в м. Гадяч заснований у 1944 році, розрахований на 6 груп.
На 1 червня 2000 року налічується шість груп, всі групи укомплектовані згідно віку дітей від 1,5 до шести років.
Дитячий садок забезпечений твердим, м’яким інвентарем, посудом, ігровим матеріалом відповідно санітарно-гігієнічних норм та вимог програми.
Кожна вікова група має свій майданчик, обладнаний ігровим та спортивним інвентарем, є обладнаний спортивний майданчик.

Ігрові кімнати забезпечені ігровими та спортивними атрибутами, куточками природи, створені всі умови для організації життя, навчання та виховання дітей дошкільного віку.

Методичний кабінет оснащений методичною та дитячою літературою, яка систематизована по розділах програми, технічними засобами навчання та виховання дітей дошкільного віку.

Методичний кабінет оснащений методичною та дитячою літературою, яка систематизована по розділах програми, технічними засобами навчання , демостраційним та роздатковим матеріалом.

Вже багато років діє хореографічний гурток. Діти, які його відвідують, продовжують навчання в різних студіях міста.

Педагоги надають великого значення музично-естетичному вихованню дітей. Музика живе у цьому закладі повсюди. Діти „артисти” у гарних костюмах, невимушені, життєрадісні справді гарно виступають, показують неабияку майстерність, граційність під час свят-розваг.

Гасло педагогів, які тут працюють „Дитина – це особистість від самого народження” і важливо, щоб малюки те відчули, зрозуміли і усвідомили ще на зорі свого життя.

Дитячий ясла-садок № 6 „Сонечко” діє з листопада 1975 року.
Приміщення розраховане на 53 місць. Списковий склад дітей 90. працює 4 групи: 3 садові і 1 ясельна.
Кожна вікова група має окрему спальню, роздягальню, групову та кімнату особистої гігієни. Кімнати просторі, світлі, їх оснащення відповідає санітарно-гігієнічним та естетичним вимогам.
Педагогічний колектив налічує 10 осіб. Всі вони мають педагогічну освіту: 6 середню спеціальну, 4 – вищу. Одному вихователю присвоєно звання „Вихователь-методист”.

НВК „Первоцвіт”
Ясла-садок № 8 діє з 1982 року і розрахований на 160 місць (7 вікових груп) загального типу.
В 1996 році відбулося скорочення, залишилося функціонувати 5 вікових груп.
В 1998 році шляхом реорганізації дошкільного закладу був створений навчально-виховний комплекс „Первоцвіт” (ясла-садок-школа). Створений він з метою забезпечення послідовності у вихованні дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Головна мета і спрямованість педагогічної діяльності колективу – реалізація ряду програм, націлених на діагностику і розвиток обдарувань кожної особистості.
Працює НВК за методикою розвивального навчання під керівництвом Центру психології та методики розвивального навчання м. Харкова. На даний час в комплексі 5 дошкільних груп (100 місць) та 4 початкові класи (100 учнівських місць).
Кадрами заклад забезпечений повністю. Штат на 1.09.2000 року нараховує 50 чоловік, з них педагогічний колектив складає 31 чоловік – 19 з вищою освітою, 12 - середньою-спеціальною педагогічною освітою.
Режим роботи закладу 10,5 годин. Одна група з 12-годинним перебуванням дітей функціонує за рахунок коштів ГПЗ.

Ясла-садок № 9 „Дзвіночок” побудований за типовим проектом у 1983 році, розрахований на 7 груп, 135 дітей. У даний час списковий склад налічує 149 дітей. Працює 34 працівники (11 вихователів, з них 5 мають звання „Вихователь-методист”; 2 нагороджені значком „Відмінник освіти України”; 1- вихователь І категорії), працює психолог, 2 музкерівники, медична сестра та 16 чоловік обслуговуючого персоналу.
Дитячий садок повністю забезпечений кадрами, має солідну матеріальну-технічну базу (3 кольорові телевізори, відеомагнітофон, магнітолу, фотоапарат, магнітофон, програвач та ін., а також повністю устатковане електричне обладнання – плити, духовка, жаровня, електром’ясорубка, холодильники, пральна машина, центрифуга та ін.).
Подвір’я обладнано павільйонами, ігровими та спортивними спорудами, діє чудовий літній басейн для дітей.

Ясла-садок № 10 почав працювати 19.11.1985 року, типовий, 7 груповий, розрахований на 160 дітей, з усіма зручностями.
Працюють 14 досвідчених педагогів, психолог, 2 музичних керівники, 3 вихователя-методиста.
Дитячий садок працює над проблемою оздоровлення дітей, охорона життя та здоров’я дітей. Для зміцнення здоров’я використовуються цілющі трави, природні фактори, закалювання.

версія для друку [версія для друку]
 
міська влада

міський голова
міськвиконком
міський бюджет
регуляторна політика
комунальні підприємства
участь у проектах
міські новини
контакти

економіка міста

стан економіки
план соціально- економічного розвитку
підприємства міста
фінансові установи
бізнес-інформація
пропозиція для інвесторів

гуманітарна сфера

освіта
охорона здоров'я
культура
історичні пам'ятки
спорт

міська громада

політичні партії
громадські організації
благодійні організації
міські ЗМІ
видатні люди

сервіс та відпочинок

готелі
туристичні фірми
торгівля
театри/кіно
ресторани/кафе
транспорт
архів новин
довідка

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

підписка на розсилку
ласкаво просимо!
міський голова Тетяна Савченко

     Щире вітання з "найукраїнишої" України. Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.
 З щирою повагою міський голова
 Тетяна Савченкорегуляторна політика
 
 Інформація про виконання плану заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Гадяцькому районі виконкомом Гадяцької міської ради а ІІІ квартал 2006 року

11.07.2006 р., № 180-1
 РІШЕННЯ Про затвердження тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій виробничому управлінню житлово-комунального господарства

11.07.2006 р., № 181-1
 РІШЕННЯ Про затвердження переліку робіт виробничому управлінню житлово-комунального господарства з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


www.visegradfund.org
Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

© Інститут Трансформації Суспільства 2006-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на gadiach.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail:
editor@osp.com.ua
TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk