візитівка міста
історія
символіка
міста-партнери
фотогалерея
мапа
   
візитівка міста
about Gadiach
   
   
Гадяч, в минулому столиця України, розташований в мальовничій місцевості Полтавщини на правому березі Псла. Ще в скіфські часи на родючих землях в заплавах рік Псла та Груні охоче селилися люди. А сам Гадяч, як місто, веде своє літочислення з Х-ХІІІ століть, коли проходили будівництво Посульської оборонної лінії. В 1442 р. Поблизу Гадяча будується Красногірський Миколаївський монастир. Отже Гадячу близько 500 років, що підтверджує карта „Границы Литовской Руси в 1533 году”, де зазначений Гадяч – єдине місто з теперішньої Полтавщини, що свідчить про його значимість у ті часи.
   

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

головна    міський форум    міські оголошення    робота і навчання  
міські новини

  
10-10-2011

Опалювальний сезон

Чи почнеться вчасно опалювальний сезон для гадячан?

З приходом осені, зі зниженням температури всіх цікавить одне питання – чи вчасно розпочнеться опалювальний сезон. І які б рішення не приймалися керівниками різного рангу, та прихід зими ніхто не відмінить.

Про готовність підприємств житлово-комунального комплексу району до початку нового опалювального сезону 2011–2012 років говорили на нещодавньому засіданні колегії Гадяцької райдержадміністрації. Загалом по Гадяцькому району передбачено комплексно підготувати до осінньо-зимового періоду 2011–2012 років з видачею паспортів готовності 120 житлових будинків, у тому числі: 112 будинків комунальної власності Гадяча, 8 будинків комунальної власності села Петрівка-Роменська. На виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді комунальної власності за рахунок всіх джерел фінансування використано коштів - 430 тис. грн., в т.ч. з міського бюджету - 230 тис. грн.

«Станом на 26 вересня поточного року в районі комплексно підготовлено до зими з видачею паспортів готовності 120 будинків (100% від плану), – повідомив начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Ляшко. – Гідравлічне випробування та промивка систем центрального опалення проведена в 76 багатоквартирних житлових будинках із 79 (96% від плану), до кінця вересня планується 100-відсоткове виконання вищезазначених робіт».

По Гадяцькому району заплановано підготувати до осінньо-зимового періоду 166 об'єктів соціально-культурного призначення.

«До початку опалювального сезону планується завершити роботи по облаштуванню системи опалення приміщення Будинку дитячої та юнацької творчості (кошторисна вартість робіт складає 70 тис. грн.), – говорить Олександр Анатолійович. – Завершити роботи по заміні котлів на більш економічні в приміщенні дитячої музичної школи».

Директор КПТГ «Гадячтеплоенерго» Олександр Гавриленко запевнив, що всі 5 котелень, які є у господарстві, підготовлені до опалювального сезону на 100%.

«До цих котелень приєднано 82 житлових будинки, 1 лікувальний заклад, 4 заклади освіти, 5 дошкільних навчальних закладів, – пояснив Олександр Іванович. – До початку опалювального сезону 2011–2012 років заплановано підготувати 13,290 км теплових мереж у двотрубному обчисленні. Фактично підготовлено 13,290 км (100,0%)».

Керівництво ВУЖКГ теж запевняє, що система водопостачання та водовідведення готова до опалювального сезону.

Актуальною проблемою, яка може стати на заваді вчасного початку опалювальному сезону 2011–2012 років, є заборгованість підприємства КПТГ «Гадячтеплоенерго» за природний газ перед ПАТ «Гадячгаз» – 1138 тис. грн., яка передана від ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго» у травні 2007 року і залишається до сьогоднішнього дня не погашеною. ПАТ «Гадячгаз» направлено судовий наказ до виконавчої служби із заявою про примусове стягнення вищезазначеної заборгованості.

«Чи вчасно розпочнеться опалювальний сезон для гадячан, залежить від них самих, – наголошує міський голова Тетяна Савченко. – Уся проблема – у боргах перед ДК «Газ України». Вони великі. На сьогоднішній день невідомо, як вирішуватиметься це питання. Якщо у минулому році опалювальний сезон розпочався при наявності боргів (вони були через різницю у тарифах), то у цьому році немає впевненості, що при боргу 1 млн. 046 грн. опалювальний сезон розпочнеться вчасно. Таких великих богів у нас ще не було. Люди, які працюють на підприємствах і які вчасно отримують заробітну плату, не розраховуються за комунальні послуги вчасно. Хочу звернутися до всіх гадячан, керівників підприємств і організацій різної форми власності підійти до цього питання з усією відповідальністю. Крім того, люди повинні розуміти, що за борги треба відповідати і що через них страждають інші споживачі».

До Гадяцького районного суду подано 53 заяви на видачу судових наказів на суму 199,7 тис. грн. Із 141 заяви на видачу судового наказу, поданих у кінці 2010 року, підприємство не отримало наказів по 59 заявах на суму 192,9 тис. грн., що є незадовільним показником. До КП «Гадяч-житло» направлено список боржників, які мають значну заборгованість, для від'єднання їх від системи централізованого опалення механічним шляхом. Крім того, у виконавчій службі на виконанні знаходяться виконавчі документи та 2 судових накази із штрафними санкціями (ТОВ «Лтава» – 16,5 тис. грн, ТОВ «Ріана Інтернейшенл» – 29,6 тис. грн.).

Заборгованість населення за надані послуги по утриманню житла станом на 1 вересня 2011 року становить 601,18 тис. грн. КП «Гадяч-житло» подано 20 позовів на суму 25,2 тис. грн.

Заборгованість населення та бюджетних установ перед ПАТ «Гадячгаз» станом на 26.09.2011 складає 1568,6 тис. грн., в т.ч.: населення – 1486,1 тис. грн., бюджетні установи – 82,5 тис. грн. (Мартинівська с/р – 33,4 тис. грн., Ручківська с/р – 3,5 тис. грн., Малопобиванська с/р – 45,6 тис. грн.). Заборгованість за спожиті енергоносії в медичних закладах, закладах освіти та культури відсутня.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації озвучив проблеми фінансування. Зокрема, відсутні кошти на реконструкцію самопливного каналізаційного колектора очисних споруд та на капітальний ремонт м'якої покрівлі адмінкорпусу очисних споруд.

Незадовільним є стан перевірки димових і вентиляційних каналів в газифікованих житлових будинках.

Тож чи розпочнеться вчасно опалювальний сезон? На це питання відповідь повинні дати самі споживачі.

www.bazarmedia.info/index.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
  
 
міська влада

міський голова
міськвиконком
міський бюджет
регуляторна політика
комунальні підприємства
участь у проектах
міські новини
контакти

економіка міста

стан економіки
план соціально- економічного розвитку
підприємства міста
фінансові установи
бізнес-інформація
пропозиція для інвесторів

гуманітарна сфера

освіта
охорона здоров'я
культура
історичні пам'ятки
спорт

міська громада

політичні партії
громадські організації
благодійні організації
міські ЗМІ
видатні люди

сервіс та відпочинок

готелі
туристичні фірми
торгівля
театри/кіно
ресторани/кафе
транспорт
архів новин
довідка

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

підписка на розсилку
ласкаво просимо!
міський голова Тетяна Савченко

     Щире вітання з "найукраїнишої" України. Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.
 З щирою повагою міський голова
 Тетяна Савченкорегуляторна політика
 
 Інформація про виконання плану заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Гадяцькому районі виконкомом Гадяцької міської ради а ІІІ квартал 2006 року

11.07.2006 р., № 180-1
 РІШЕННЯ Про затвердження тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій виробничому управлінню житлово-комунального господарства

11.07.2006 р., № 181-1
 РІШЕННЯ Про затвердження переліку робіт виробничому управлінню житлово-комунального господарства з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


www.visegradfund.org
Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

© Інститут Трансформації Суспільства 2006-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на gadiach.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail:
editor@osp.com.ua
TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk