візитівка міста
історія
символіка
міста-партнери
фотогалерея
мапа
   
візитівка міста
about Gadiach
   
   
Гадяч, в минулому столиця України, розташований в мальовничій місцевості Полтавщини на правому березі Псла. Ще в скіфські часи на родючих землях в заплавах рік Псла та Груні охоче селилися люди. А сам Гадяч, як місто, веде своє літочислення з Х-ХІІІ століть, коли проходили будівництво Посульської оборонної лінії. В 1442 р. Поблизу Гадяча будується Красногірський Миколаївський монастир. Отже Гадячу близько 500 років, що підтверджує карта „Границы Литовской Руси в 1533 году”, де зазначений Гадяч – єдине місто з теперішньої Полтавщини, що свідчить про його значимість у ті часи.
   

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

головна    міський форум    міські оголошення    робота і навчання  
міські новини

  
16-12-2011

Розширене засідання громадської ради при райдержадміністрації з порядком денним «Розробка Концепції розвитку пасажирських перевезень в Гадяцькому районі на 2012-2015 роки»

В приміщенні районної державної адміністрації відбулося розширене засідання громадської ради при райдержадміністрації з порядком денним «Розробка Концепції розвитку пасажирських перевезень в Гадяцькому районі на 2012-2015 роки». На засіданні громадської ради були присутні: члени громадської ради, голова райдержадміністрації Беседа В.М., голова районної ради Міняйло О.В., заступники голови райдержадміністрації та районної ради, авто перевізники, голови міськсільвиконкомів, пенсіонери.

За результатом проведення засідання прийнята Концепція розвитку пасажирських перевезень в Гадяцькому районі на 2012-2015 роки.

КОНЦЕПЦІЯ

розвитку пасажирських перевезень в Гадяцькому районі на 2012-2015 роки

Метою концепції розвитку ринку пасажирських перевезень у Гадяцькому районі є реалізація комплексу заходів, направлених на реформування і вдосконалення діючої системи організації перевезень і створення оптимального механізму визначення перевізників на маршрутах міського, міжміського та приміського транспорту.

Аналіз стану пасажирських перевезень в Гадяцькому районі показав, що основними проблемами вдосконалення системи міських, міжміських та приміських пасажирських перевезень є:

1. Недосконалість існуючої маршрутної мережі та структури рухомого складу. Відсутність динаміки нарощування кількості рухомого складу автотранспорту великої і середньої місткості.

2. Зниження безпеки та якості пасажирських перевезень.

3.Необхідність удосконалення системи сформованих економічних відносин на ринку послуг пасажирського автомобільного транспорту.

4. Необхідність удосконалення тарифної політики в галузі пасажирських перевезень.

5. Регулювання та контроль на пасажирському транспорті.

6. Поліпшення екологічної обстановки в районі, зниження рівня забруднення навколишнього середовища.

7. Неефективність механізму управління транспортними підприємствами (відсутність єдиної диспетчерської служби та управління транспортним комплексом).

8. Необхідність формування кадрової та соціальної політики на автомобільному транспорті.

Реалізація даної концепції передбачає такі шляхи вирішення завдань:

1. Повне забезпечення потреб населення в пасажирських перевезеннях;

2. Формування єдиної мережі пасажирських перевезень у Гадяцькому районі;

3. Створення оптимальних умов для розвитку транспортних підприємств;

4. Вдосконалення проведення конкурсів на перевезення пасажирів у маршрутній мережі;

5. Створення умов стосовно оптимізації маршрутів пасажирських перевезень з врахуванням вибору відповідних типів транспортних засобів;

6. Забезпечення безпеки перевезень пасажирів;

7. Забезпечення необхідного гарантованого рівня перевезень пільгових категорій пасажирів;

8. Оптимізація процесів ремонту і реконструкції автомобільних доріг;

9. Недопущення корупції та залучення громадськості до організації пасажирських перевезень у Гадяцькому районі.

Вирішення, приведених вище, та інших завдань забезпечує:

- створення прозорої процедури проведення конкурсів щодо визначення перевізників на маршрутах міського, міжміського та приміського транспорту на районному рівні;

- вдосконалення функціонування сучасного ринку транспортних послуг та його захист від недобросовісних суб’єктів підприємницької діяльності;

- захист громадян на ринку транспортних послуг;

- створення оптимального конкурентного середовища на ринку транспортних послуг;

- забезпечення допуску до перевезень перевізників, що забезпечують якість та безпеку пасажирських перевезень;

- забезпечення використання сертифікованих транспортних засобів;

- забезпечення доступності транспортних послуг;

- забезпечення прав громадян, інтересів їх життя і здоров’я, охорони навколишнього середовища.

Основні напрямки реалізації концепції

Реалізація основних напрямів концепції здійснюється шляхом удосконалення механізмів існуючої нормативно-правової бази, підвищення ролі органів місцевого самоврядування і громадськості стосовно регулювання пасажирських перевезень.

Основним напрямком для вдосконалення пасажирських перевезень автомобільним транспортом є об’єднання суб’єктів різних форм, розвиток транспортного ринку, перегляд транспортного законодавства і приведення його у відповідність з новими умовами функціонування транспортної системи, які визначаються економічними законами, а не політичними рішеннями. Ключові питання, які визначають економічні основи функціонування громадського транспорту до цього часу законодавчо неврегульовані. Це стосується впровадження ефективних механізмів повернення коштів за перевезення пасажирів пільгових категорій і ряду інших питань, які виникають у процесі перевезень і створюють відповідні труднощі у процесі пасажирських перевезень.

Сфера громадського транспорту стає інвестиційно-привабливою через можливість повного збору плати за проїзд та отримання швидких грошей. В умовах дефіциту бюджетного фінансування доля пасажирських перевезень, що виконуються приватними перевізниками суттєво зростає. Ці об’єктивні умови необхідно приймати у процесі вдосконалення пасажирських перевезень у Гадяцькому районі. Головне питання, яке необхідно вирішувати при залученні приватних перевізників до перевезення пасажирів полягає у забезпечуванні якості та ефективності перевезень. Умови на перевезення для приватних перевізників повинні бути гнучкими, враховувати системні аспекти та специфічні особливості перевезень в Гадяцькому районі.

Фінансове забезпечення транспортного комплексу і собівартість

перевезень

Фінансове забезпечення транспортного комплексу є одним із питань забезпечення якості і ефективності пасажирських перевезень. В умовах використання регульованих тарифів та значної кількості пільгових категорій пасажирів забезпечити рентабельну роботу міського, міжміського та приміського пасажирського транспорту складно.

Собівартість пасажирських перевезень є одним із найбільш ємних і інформативних показників фінансової результативності роботи транспортного комплексу. Необхідно відмітити, що показник собівартості пасажирських перевезень одного пасажира не враховує середньої дальності поїздки, хоча цей фактор дуже важливий при визначенні фактичних витрат на здійснення пасажирських перевезень.

Показник собівартості перевезень одного пасажира є одним із основних при розрахунках рентабельності, прибутковості (збитковості) роботи транспортного підприємства.

У 2011 році на пільгові перевезення автомобільним транспортом використано 488,3 тис.грн. при запланованих асигнуваннях 530,8 тис.грн.

Заборгованість по перевезеннях станом на 01.12.2011 року складає 42, 6 тис. грн.

Аналіз фактичних витрат на автобусні перевезення пільгової категорії громадян у звичайному режимі дозволяє визначити основні напрямки покращення фінансового забезпечення діяльності автопідприємств.

Основні напрями вдосконалення міських, міжміських та приміських пасажирських перевезень в Гадяцькому районі на 2012-2015 роки

1. Створити єдину систему управління і контролю за роботою всіх видів пасажирського транспорту, забезпечивши виконання фіксованого розкладу руху, як для комунального, так і приватного, без винятку, транспорту.

2. Для забезпечення перевезення пільгових категорій громадян надавати перевагу, під час проведення конкурсу, підприємствам, які в змозі виконувати перевезення транспортом міського, міжміського та приміського типу та виконувати пільгові перевезення без обмежень.

3. Основним видом перевезень в районі визначити звичайний режим руху, тарифну політику якого визначає Полтавська обласна держадміністрація.

4. Створити умови, які забезпечать в першу чергу стабільну роботу і розвиток автотранспорту середньої та великої пасажировмісності.

5. Не допускати до обслуговування маршрутів та розривати договори з підприємствами, які відмовились від надання послуг з перевезення пасажирів на нерентабельних маршрутах.

www.adm-pl.gov.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
  
 
міська влада

міський голова
міськвиконком
міський бюджет
регуляторна політика
комунальні підприємства
участь у проектах
міські новини
контакти

економіка міста

стан економіки
план соціально- економічного розвитку
підприємства міста
фінансові установи
бізнес-інформація
пропозиція для інвесторів

гуманітарна сфера

освіта
охорона здоров'я
культура
історичні пам'ятки
спорт

міська громада

політичні партії
громадські організації
благодійні організації
міські ЗМІ
видатні люди

сервіс та відпочинок

готелі
туристичні фірми
торгівля
театри/кіно
ресторани/кафе
транспорт
архів новин
довідка

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

підписка на розсилку
ласкаво просимо!
міський голова Тетяна Савченко

     Щире вітання з "найукраїнишої" України. Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.
 З щирою повагою міський голова
 Тетяна Савченкорегуляторна політика
 
 Інформація про виконання плану заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Гадяцькому районі виконкомом Гадяцької міської ради а ІІІ квартал 2006 року

11.07.2006 р., № 180-1
 РІШЕННЯ Про затвердження тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій виробничому управлінню житлово-комунального господарства

11.07.2006 р., № 181-1
 РІШЕННЯ Про затвердження переліку робіт виробничому управлінню житлово-комунального господарства з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


www.visegradfund.org
Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

© Інститут Трансформації Суспільства 2006-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на gadiach.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail:
editor@osp.com.ua
TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk