візитівка міста
історія
символіка
міста-партнери
фотогалерея
мапа
   
візитівка міста
about Gadiach
   
   
Гадяч, в минулому столиця України, розташований в мальовничій місцевості Полтавщини на правому березі Псла. Ще в скіфські часи на родючих землях в заплавах рік Псла та Груні охоче селилися люди. А сам Гадяч, як місто, веде своє літочислення з Х-ХІІІ століть, коли проходили будівництво Посульської оборонної лінії. В 1442 р. Поблизу Гадяча будується Красногірський Миколаївський монастир. Отже Гадячу близько 500 років, що підтверджує карта „Границы Литовской Руси в 1533 году”, де зазначений Гадяч – єдине місто з теперішньої Полтавщини, що свідчить про його значимість у ті часи.
   

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

головна    міський форум    міські оголошення    робота і навчання  
міські новини

  
07-02-2012

Мешканці з глибинки - найдорожчі слухачі

День 25 січня був багатим на творчі події у житті гадячан. Почався він з відкриття другого приміщення музичної школи, а закінчився двома концертами вокального квартету «Гетьман». Послухати відомий квартет загалом прийшло близько тисячі чоловік. Серед них були і давні шанувальники творчості, і ті, хто прийшов на «перше побачення». Скажу, що атмосферу, яка панувала у залі, важко передати словами. Справжній козацький дух чується і в назві квартету, і в манері виконання. О, які це потужні, чисті, красиві і, я б сказала, дисципліновані голоси! Кожна пісня співалася разом із глядачами, а кожен виступ супроводжувалася довгими щирими оплесками. Після концерту люди підходили до артистів, дякували, просили автографи. Поспілкувалися ми в короткій перерві між концертами. Отож знайомтеся: «Гетьман» - це п’ять веселих доброзичливих чоловіків. Народилися в різних куточках України: Петро Заєць - з Полтавщини, Андрій Кондратюк - з Полісся (Житомирщина), Геннадій Кас’яненко - із Запоріжжя, Петро Максимович - із прикордонної Волині, концертмейстер-баяніст Святослав Ільницький народився на Тернопільщині.

Творчий шлях колективу розпочався в Ансамблі Збройних Сил України. З 1996 року квартет «Гетьман» виступає як окремий музичний колектив.

Майстерне володіння голосом з неповторним тембром і великим діапазоном породжує самобутнє гармонійне багатоголосся.

«Гетьман» - бажаний гість у всіх концертних залах та на майданчиках України, брав участь в урядових концертах у Росії, Білорусі, Казахстані, Узбекистані, Болгарії, Португалії, Австрії, Швеції. На гастрольній мапі квартету - сольні концерти у Франції, Німеччині, Голландії, Норвегії, США, Канаді...

- У Гадячі у вас перший концерт?

Геннадій Кас’яненко: - Сольний концерт у цьому залі вперше. А для гадячан ми співаємо не вперше. Співали на відкритті кіноконцертного залу і ще раніше співали на центральній площі. Але ось такого контакту, який був ось на цьому концерті, не було. Гадяцький глядач нам знайомий. Тим більше, у вашому місті живуть рідні Петра Зайця, а отже гадячани нам - «родичі» (сміються - авт.).

- У чому квартет «Гетьман» найбільш цікавий і потужний?

Петро Заєць: - Думаємо, що наша освітня база, музичний досвід дозволяють вирішувати найскладніші творчі завдання. Критики не можуть визначити жанр, у якому працює «Гетьман»: ми співаємо оперну класику, романси, українські народні й сучасні естрадні пісні, співаємо в супроводі оркестрів, баяна, а-капела. Квартет сильний дружбою, декілька років ми працюємо майже в незмінному складі, «Гетьман» - одна сім’я, один кулак з п’яти чоловік. У цьому наша сила.

- За 21 рік творчої праці, що запам’яталося найбільше?

Петро Максимович: - Мабуть, зустріч з творчими, гарними людьми. Запам’ятовуються такі, як сьогодні, концерти, бо співаємо для рідних, близьких людей. Поїздки за кордоном. Це також залишило відбиток на нашому творчому житті.

- На сцені ви такі «живчики». Як вдається підтримувати чудову форму і звідки черпаєте енергію?

Андрій Кондратюк: - Це діагноз (сміються - авт.). Розумієте, це сцена, вона не пробачить фальшу. Ми такі і є. Українці - це така особлива людська порода, що у будь-якій життєвій ситуації - чи то біда чи радість – співають. І слава Богу, бо пісня тримає наш народ в етнічному колі. Без пісні, без танцю нас би вже забули. Це йде від наших батьків, дідів, від історії. Я дивився на Петра (Зайця - авт.) (його батько й мати сиділи у залі), з нього сім потів стекло за одну пісню, хоча він не вперше співає. Та для артиста найсерйозніший екзамен - співати, коли у залі сидять батьки, рідні. Це неначе на розжареній печі сидиш. Оця сцена - це наша мати, розумієте? Це святе місце. Ми тут не маємо права вийти «не в тому» стані чи не підготовленими. Тут потрібно бути відвертим перед глядачем, і якщо зал відповідає взаємністю, то ти молодець, а якщо ні – вибачай.

- Що побажаєте гадячанам?

Андрій Кондратюк: - Здоров’я, гарного настрою, щоб не хвилювалися за день прийдешній. Діти навчалися, жінки мали чоловіків, а чоловіки – жінок, а хто ще здоров’я має, то, може, ще й не по одній чи не по одному (сміються - авт.). Щоб все було по-людські. Щоб робота була, впевненість – її сьогодні не вистачає.

Петро Заєць: - Терпіння, благополуччя, щастя, злагоди й добра. Будьте здорові!

Геннадій Кас’яненко: - Щастя і в житті перемог. Щоб люди завжди перемагали всі свої негаразди, були з Богом.

Петро Максимович: - Усього самого найкращого: здоров’я, любові, добра і віри у завтрашній день.

Святослав Ільницький: - Я приєднуюся до тих гарних і щирих побажань своїх колег і побажаю гадячанам простого людського щастя, щоб і на роботі ладилося, і вдома. Здоров’я, світлого неба і до нових зустрічей. Сподіваємося на ще не одну зустріч у Гадячі.

- Спасибі вам за розмову.

www.bazarmedia.info

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
  
 
міська влада

міський голова
міськвиконком
міський бюджет
регуляторна політика
комунальні підприємства
участь у проектах
міські новини
контакти

економіка міста

стан економіки
план соціально- економічного розвитку
підприємства міста
фінансові установи
бізнес-інформація
пропозиція для інвесторів

гуманітарна сфера

освіта
охорона здоров'я
культура
історичні пам'ятки
спорт

міська громада

політичні партії
громадські організації
благодійні організації
міські ЗМІ
видатні люди

сервіс та відпочинок

готелі
туристичні фірми
торгівля
театри/кіно
ресторани/кафе
транспорт
архів новин
довідка

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

підписка на розсилку
ласкаво просимо!
міський голова Тетяна Савченко

     Щире вітання з "найукраїнишої" України. Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.
 З щирою повагою міський голова
 Тетяна Савченкорегуляторна політика
 
 Інформація про виконання плану заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Гадяцькому районі виконкомом Гадяцької міської ради а ІІІ квартал 2006 року

11.07.2006 р., № 180-1
 РІШЕННЯ Про затвердження тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій виробничому управлінню житлово-комунального господарства

11.07.2006 р., № 181-1
 РІШЕННЯ Про затвердження переліку робіт виробничому управлінню житлово-комунального господарства з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


www.visegradfund.org
Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

© Інститут Трансформації Суспільства 2006-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на gadiach.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail:
editor@osp.com.ua
TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk