візитівка міста
історія
символіка
міста-партнери
фотогалерея
мапа
   
візитівка міста
about Gadiach
   
   
Гадяч, в минулому столиця України, розташований в мальовничій місцевості Полтавщини на правому березі Псла. Ще в скіфські часи на родючих землях в заплавах рік Псла та Груні охоче селилися люди. А сам Гадяч, як місто, веде своє літочислення з Х-ХІІІ століть, коли проходили будівництво Посульської оборонної лінії. В 1442 р. Поблизу Гадяча будується Красногірський Миколаївський монастир. Отже Гадячу близько 500 років, що підтверджує карта „Границы Литовской Руси в 1533 году”, де зазначений Гадяч – єдине місто з теперішньої Полтавщини, що свідчить про його значимість у ті часи.
   

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

головна    міський форум    міські оголошення    робота і навчання  
міські новини

  
28-05-2012

Понад 10 тисяч дітей застрахованих осіб поїдуть відпочивати у дитячі заклади оздоровлення

У цьому році понад 10 тис. дітей застрахованих осіб поїдуть влітку відпочивати у різні дитячі заклади. Частину грошей за путівки їм компенсує Полтавське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Про це, зокрема, розповів сьогодні під час прес-конференції в ОКІА Новини Полтавщини директор виконавчої дирекції Полтавського облвідділення названого фонду Артем Вернигора. За його словами, цьогоріч, як і раніше, задовольнили всіх, хто звертався. Дотація для таких дітей наразі сягає 40 грн на день.

Також Артем Вернигора надав загальну інформацію про діяльність Фонду.

«На сьогодні Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності - це самоврядна, некомерційна cтруктура, яка належить до цільових позабюджетних страхових фондів, що виступає гарантом забезпечення людини праці цілим рядом соціальних виплат та послуг», - зазначив Вернигора.

Управління Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності здійснює його правління з 45 осіб, призначених урядом, обраних профспілками та об'єднаннями роботодавців (по 15 чоловік від кожної сторони). Виконання ж рішень правління покладено на Виконавчу дирекцію Фонду. Контроль над діяльністю Фонду здійснює наглядова рада, що складається з 15 осіб (по п'ять делегатів від Кабміну, профспілок і роботодавців).

Управління соціальним страхуванням на рівні області здійснюється за принципами солідарності та паритетності правлінням обласного відділення Фонду та його виконавчою дирекцією.

До складу правління входять делеговані на паритетних засадах представники від держави, роботодавців та застрахованих осіб (по 7 чоловік від кожної сторони). Інтереси останніх представляють керівники обласних галузевих профспілкових органів.

Безпосередньо на підприємствах, установах, організаціях управління кошта-ми Фонду покладено на комісії (уповноважених) із соціального страхування, до складу яких, знову ж таки на паритетних засадах, входять представники як зі сторони роботодавців, так і застрахованих осіб.

Саме вони приймають рішення в межах діючого законодавства щодо надання працюючим матеріального забез-печення та соціальних послуг.

З 1 січня 2011 року, коли набрав чинності Закон України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", Пенсійний фонд України консолідував спільні для всіх фондів загально-обов'язкового державного соціального страхування функції обліку платників єдиного внеску, забезпечення збору та ведення обліку страхових коштів, контролю за повнотою й своєчасністю їх сплати, ведення єдиного державного реєстру страхувальників та застрахованих осіб.

Розщеплення єдиного внеску із подальшим зарахуванням його складових на рахунки фондів соціального страхування проводиться Держказначейством на центральному рівні.

Частка ФСС з ТВП у загальній сумі єдиного соціального внеску по Полтавській області за І квартал 2012 року склала 5,52% (за 2011 рік - 5,5%).

На сьогодні Полтавське обласне відділенні Фонду має 16 робочих органів - виконавчих дирекцій (4 міські, 2 районні, 10 міжрайонних), в яких працює 113 кваліфікованих спеціалістів, що обслуговують понад 41 тисячу страхувальників та понад 400 тисяч застрахованих осіб.

В цілому в облвідділенні Фонду працює 166 спеціалістів.
Артем Вернигора підкреслив, що Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є одним із найбільш видаткових фондів.

«У Полтавському обласному відділенні витратна частина бюджету на 2012 рік затверджена в розмірі понад 295 млн грн та спрямована, в першу чергу, на надання матеріального забезпечення застрахованим особам. Більше половини таких витрат (63,4 %) припадає на допомогу по тимчасовій непрацездатності, яка надається застрахованим особам у разі їх захворювання або отримання ними травм, що не пов'язані з нещасними випадками на виробництві.

Також оплачуються листки непрацездатності по догляду за хворими дітьми віком до 14 років або за хворими членами сім'ї», - сказав Артем Вернигора.

Він також додав, що за рахунок коштів Фонду надається допомога по тимчасовій непрацездатності при направленні застрахованих осіб безпосередньо зі стаціонарів лікувальних закладів на відновлювальне лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

За  матеріалами poltavanews.com.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
  
 
міська влада

міський голова
міськвиконком
міський бюджет
регуляторна політика
комунальні підприємства
участь у проектах
міські новини
контакти

економіка міста

стан економіки
план соціально- економічного розвитку
підприємства міста
фінансові установи
бізнес-інформація
пропозиція для інвесторів

гуманітарна сфера

освіта
охорона здоров'я
культура
історичні пам'ятки
спорт

міська громада

політичні партії
громадські організації
благодійні організації
міські ЗМІ
видатні люди

сервіс та відпочинок

готелі
туристичні фірми
торгівля
театри/кіно
ресторани/кафе
транспорт
архів новин
довідка

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

підписка на розсилку
ласкаво просимо!
міський голова Тетяна Савченко

     Щире вітання з "найукраїнишої" України. Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.
 З щирою повагою міський голова
 Тетяна Савченкорегуляторна політика
 
 Інформація про виконання плану заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Гадяцькому районі виконкомом Гадяцької міської ради а ІІІ квартал 2006 року

11.07.2006 р., № 180-1
 РІШЕННЯ Про затвердження тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій виробничому управлінню житлово-комунального господарства

11.07.2006 р., № 181-1
 РІШЕННЯ Про затвердження переліку робіт виробничому управлінню житлово-комунального господарства з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


www.visegradfund.org
Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

© Інститут Трансформації Суспільства 2006-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на gadiach.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail:
editor@osp.com.ua
TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk