візитівка міста
історія
символіка
міста-партнери
фотогалерея
мапа
   
візитівка міста
about Gadiach
   
   
Гадяч, в минулому столиця України, розташований в мальовничій місцевості Полтавщини на правому березі Псла. Ще в скіфські часи на родючих землях в заплавах рік Псла та Груні охоче селилися люди. А сам Гадяч, як місто, веде своє літочислення з Х-ХІІІ століть, коли проходили будівництво Посульської оборонної лінії. В 1442 р. Поблизу Гадяча будується Красногірський Миколаївський монастир. Отже Гадячу близько 500 років, що підтверджує карта „Границы Литовской Руси в 1533 году”, де зазначений Гадяч – єдине місто з теперішньої Полтавщини, що свідчить про його значимість у ті часи.
   

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

головна    міський форум    міські оголошення    робота і навчання  
міські новини

  
03-12-2012

Гадяч : Кримінально-виконавча інспекція інформує

Мати шанс на виправлення 

У Гадяцькому районі працює кримінально-виконавча інспекція, штатна чисельність якої складає 4 співробітники. Дана інспекція виконує покарання, не пов’язані з позбавленням волі, та здійснює контроль щодо осіб, засуджених до таких покарань, а саме: до виправних робіт, до громадських робіт, із забороною займати певні посади або займатися певною діяльністю, засуджені до звільнення від відбування покарання з випробуванням, до обмеження волі, та здійснює контроль осіб, на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.

Оскільки в Гадяцькому районі перебувають на обліку 179 осіб, засуджених до різних видів покарань, найбільшу частину з яких займають особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням – 152 засуджених, то розглянемо даний вид покарання.

Стаття 75 Кримінального кодексу України передбачає звільнення від відбування основного покарання з випробуванням. Якщо суд при призначенні покарання до обмеження або позбавлення волі на строк не більше п’яти років, враховуючи тяжкість злочину, особу винного та ішні обставини справи, дійде висновку про можливість виправлення засудженого без ізоляції від суспільства, він може прийняти рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням. Неповнолітній може бути звільнений від відбування покарання з випробуванням лише у разі засудження його до арешту або позбавлення волі (згідно частини 2 статті 104 Кримінального кодексу України).

При застосуванні такого звільнення обов’язково повинен бути встановлений іспитовий строк тривалістю від одного до трьох років, а для неповнолітнього – від одного року до двох років. На засудженого також покладаються певні обов’язки, вичерпний перелік яких установлюється законодавством, і суд не має права покласти якісь інші обов’язки на засудженого.

Характер таких обов’язків та їх перелік передбачені частиною 1 статті 76 Кримінального кодексу України, а саме:

* попросити публічно або в іншій формі пробачення у потерпілого;

* не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції;

* повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання;

* періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції;

* пройти курс лікування від алкоголізму, наркоманії або захворювання, що становить для здоров’я інших осіб.

Контроль за поведінкою таких засуджених та виконання покладених на них обов’язків здійснюється кримінально-виконавчою інспекцією. Водночас це положення свідчить про те, що перебування засудженого під контролем кримінально-виконавчої інспекції є ще одним обов’язковим елементом випробування.

Кримінально-виконавча інспекція регулярно проводить бесіди профілактичного характеру із засудженими особами щодо недопущення ними вчинень правопорушень та нових злочинів. У разі небажання засудженого ставати на шлях виправлення (засуджена особа систематично порушує громадський порядок, не з’являється на проведення з ним бесід профілактичного характеру, реєстрацію) кримінально-виконавча інспекція направляє подання до суду про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням (частина 2 статті 78 Кримінального кодексу України). Так, у поточному році за ухилення від відбування покарання з випробуванням до реальної міри покарання (позбавлення волі) були засуджені 2 особи. 

Тому кримінально-виконавча інспекція Гадяцького району звертається до засуджених осіб, які перебувають на обліку в даному підрозділі, та їх родичів, яким не байдужа їхня доля. У житті трапляються різні обставини. Якщо людина оступилася, то це не означає, що вона не має шансу на виправлення. Не треба впадати у відчай. Якщо це трапилося, то виконуйте покладені судом на Вас обов’язки, не порушуйте громадський порядок, не вчиняйте нових злочинів, вчасно з’являйтесь на реєстрацію, і Ваше покарання буде відбуте успішно.

Юлія Ємець, ст. інспектор Гадяцького районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції

За матеріалами www.bazarmedia.info

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
  
 
міська влада

міський голова
міськвиконком
міський бюджет
регуляторна політика
комунальні підприємства
участь у проектах
міські новини
контакти

економіка міста

стан економіки
план соціально- економічного розвитку
підприємства міста
фінансові установи
бізнес-інформація
пропозиція для інвесторів

гуманітарна сфера

освіта
охорона здоров'я
культура
історичні пам'ятки
спорт

міська громада

політичні партії
громадські організації
благодійні організації
міські ЗМІ
видатні люди

сервіс та відпочинок

готелі
туристичні фірми
торгівля
театри/кіно
ресторани/кафе
транспорт
архів новин
довідка

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

підписка на розсилку
ласкаво просимо!
міський голова Тетяна Савченко

     Щире вітання з "найукраїнишої" України. Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.
 З щирою повагою міський голова
 Тетяна Савченкорегуляторна політика
 
 Інформація про виконання плану заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Гадяцькому районі виконкомом Гадяцької міської ради а ІІІ квартал 2006 року

11.07.2006 р., № 180-1
 РІШЕННЯ Про затвердження тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій виробничому управлінню житлово-комунального господарства

11.07.2006 р., № 181-1
 РІШЕННЯ Про затвердження переліку робіт виробничому управлінню житлово-комунального господарства з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


www.visegradfund.org
Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

© Інститут Трансформації Суспільства 2006-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на gadiach.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail:
editor@osp.com.ua
TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk