візитівка міста
історія
символіка
міста-партнери
фотогалерея
мапа
   
візитівка міста
about Gadiach
   
   
Гадяч, в минулому столиця України, розташований в мальовничій місцевості Полтавщини на правому березі Псла. Ще в скіфські часи на родючих землях в заплавах рік Псла та Груні охоче селилися люди. А сам Гадяч, як місто, веде своє літочислення з Х-ХІІІ століть, коли проходили будівництво Посульської оборонної лінії. В 1442 р. Поблизу Гадяча будується Красногірський Миколаївський монастир. Отже Гадячу близько 500 років, що підтверджує карта „Границы Литовской Руси в 1533 году”, де зазначений Гадяч – єдине місто з теперішньої Полтавщини, що свідчить про його значимість у ті часи.
   

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

головна    міський форум    міські оголошення    робота і навчання  
міські новини

  
12-02-2013

Гадяч : Головне завдання – захист пенсіонерів

На сьогоднішній день під опікою управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі знаходиться понад 18 тисяч громадян. Для більшості з них пенсія є основним джерелом доходів, тому коли в засобах масової інформації з’являються сумнівні коментарі щодо банкрутства Пенсійного фонду, невиплати пенсій та усіляких негараздів, що очікують літніх людей, виникає паніка та дестабілізація соціального клімату в суспільстві.
Саме така ситуація спостерігається нині, коли після інтерв’ю на одному з центральних телеканалів сотні пенсіонерів кинулися телефонувати до пенсійних установ району та області з проханням пояснити ситуацію з подальшим фінансуванням і виплатою коштів.

У 2012 році та на початку 2013 усі зусилля працівників управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі були спрямовані на реалізацію основних пріоритетів роботи Фонду у 2012–2013 роках щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича. Діяльність управління зорієнтована на підвищення якості оперативності обслуговування пенсіонерів, платників страхових внесків, забезпечення відкритості та прозорості у роботі.

Результатом цієї роботи стало підвищення середнього розміру пенсії за 2012 рік на 200 грн. 19 коп., який станом на 01.01.2013 року становить 1297 грн. 92 коп.

Задля забезпечення пенсійних виплат працівники Фонду не припиняють роботу щодо максимального наповнення пенсійного бюджету, зменшення обсягів заборгованості зі сплати страхових та єдиного внесків.

Протягом 2012 року реалізовано норми Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», що сприяло підвищенню ефективності адміністрування коштів державного соціального страхування.

За 2012 рік до бюджету управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі з усіх джерел фінансування на виплату пенсій та допомог надійшло 271309,5 тис. грн., що на 23980,0 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року, у тому числі власні надходження за 2012 рік склали 130356,4 тис. грн., що на 25925,7 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Темпи власних надходжень в управлінні Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі мають тенденцію до зростання і становлять станом на 01.01.2013 року 24,8%.

Динаміка зростання пояснюється темпами зростання заробітної плати та сплатою в 2012 році єдиного соціального внеску фізичними особами, які працюють по спрощеній системі оподаткування. У 2012 році темпи росту надходження коштів від приватних підприємців – спрощенців склали 26,9%.

Аналіз самофінансування пенсійних виплат має динаміку до покращення. Відповідно до базового показника (до 01.01.2012 року) рівень самофінансування пенсійних виплат зріс на 5,8% (з 42,2%) і становить станом на 01.01.13 року 48%.

Покращення динаміки рівня самофінансування пенсійних виплат відбулося за рахунок основних факторів:

- збільшення фонду оплати праці на підприємствах, установах, організаціях. Темп росту фонду оплати праці за 2012 рік до аналогічного періоду минулого року становить 20,6%;

- сплати фізичними особами-«спрощенцями» єдиного соціального внеску в зв’язку з введенням у дію Закону України «Про збір та облік єдиного соціального внеску». За 2012 рік єдиного внеску від ФО–СПД, які працюють на спрощеній системі оподаткування, надійшло 3624,7 тис. грн. Це на 768,5 тис. грн. більше, ніж за 2011 рік.

У даний час розпочалося фінансування наступного виплатного періоду, початок якого згідно із законодавством припадає на 4 лютого 2013 року.

На завершення хотілося б сказати, що Пенсійний фонду України відіграє значну роль у системі соціального захисту населення, оскільки його діяльність спрямована на захист вразливої частки населення – людей похилого віку. Працівники управління добре усвідомлюють усю складність завдань, покладених на них Президентом, Верховною Радою, Кабінетом Міністрів України та роблять все від них залежне, аби втілити в життя масштабні соціальні програми.

Валентин Товстий, начальник управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі

За матеріалами www.bazarmedia.info

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
  
 
міська влада

міський голова
міськвиконком
міський бюджет
регуляторна політика
комунальні підприємства
участь у проектах
міські новини
контакти

економіка міста

стан економіки
план соціально- економічного розвитку
підприємства міста
фінансові установи
бізнес-інформація
пропозиція для інвесторів

гуманітарна сфера

освіта
охорона здоров'я
культура
історичні пам'ятки
спорт

міська громада

політичні партії
громадські організації
благодійні організації
міські ЗМІ
видатні люди

сервіс та відпочинок

готелі
туристичні фірми
торгівля
театри/кіно
ресторани/кафе
транспорт
архів новин
довідка

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

підписка на розсилку
ласкаво просимо!
міський голова Тетяна Савченко

     Щире вітання з "найукраїнишої" України. Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.
 З щирою повагою міський голова
 Тетяна Савченкорегуляторна політика
 
 Інформація про виконання плану заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Гадяцькому районі виконкомом Гадяцької міської ради а ІІІ квартал 2006 року

11.07.2006 р., № 180-1
 РІШЕННЯ Про затвердження тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій виробничому управлінню житлово-комунального господарства

11.07.2006 р., № 181-1
 РІШЕННЯ Про затвердження переліку робіт виробничому управлінню житлово-комунального господарства з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


www.visegradfund.org
Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

© Інститут Трансформації Суспільства 2006-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на gadiach.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail:
editor@osp.com.ua
TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk