візитівка міста
історія
символіка
міста-партнери
фотогалерея
мапа
   
візитівка міста
about Gadiach
   
   
Гадяч, в минулому столиця України, розташований в мальовничій місцевості Полтавщини на правому березі Псла. Ще в скіфські часи на родючих землях в заплавах рік Псла та Груні охоче селилися люди. А сам Гадяч, як місто, веде своє літочислення з Х-ХІІІ століть, коли проходили будівництво Посульської оборонної лінії. В 1442 р. Поблизу Гадяча будується Красногірський Миколаївський монастир. Отже Гадячу близько 500 років, що підтверджує карта „Границы Литовской Руси в 1533 году”, де зазначений Гадяч – єдине місто з теперішньої Полтавщини, що свідчить про його значимість у ті часи.
   

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

головна    міський форум    міські оголошення    робота і навчання  
міські новини

  
11-03-2013

Про роботу Гадяцького центру соціального обслуговування

Про роботу Гадяцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розповідає директор територіального центру Володимир Тригуб.

Гадяцький районний територіальний центр здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Основним завданням територіального центру є вжиття конкретних заходів, спрямованих на підвищення рівня соціальної захищеності самотніх людей похилого віку та осіб з особливими потребами. Саме тому працівники терцентру не лише надають соціальні послуги, але й займаються вивченням проблем та потреб цієї категорії громадян.

При Гадяцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) функціонує чотири відділення:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення соціально медичних послуг;

- відділення соціально-побутової адаптації;

- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги (у складі якого діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації).

Відповідно до пункту 53 вимог Типового положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29. 12. 2009 року № 1417, у Гадяцькому територіальному центрі надаються послуги на платній та безоплатній основах. Безоплатні послуги отримують громадяни похилого віку, інваліди, хворі (із числа осіб працездатного віку до встановлення їм групи інвалідності, але не більше, як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку.

Платні соціальні послуги надаються громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

У відділенні соціально-побутової адаптації надаються безоплатні соціально-педагогічні, соціально-побутові, інформаційні послуги, впроваджено соціально-педагогічні послуги «Університет третього віку», з 5.12.11 р. відкрито факультет «Охорони здоров’я та фізичної реабілітації». Група складається з 29 чол., з 30 січня 2012 року – мистецький факультет, група «Хорового співу».

У відділенні соціально-медичних послуг надаються безкоштовні послуги: консультативні, масажні, фізіотерапевтичні та лікувальної фізкультури.

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надаються платні та безоплатні послуги по ремонту одягу та взуття, перукарські послуги згідно Постанови КМУ від 29.12.2013 р. № 1417. Тарифи на платні послуги розроблені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 9.04.2015 р. № 268 «Про затвердження порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги» і затверджені директором територіального центру за погодженням начальника управління соціального захисту населення.

Обслуговування громадян структурними підрозділами територіального центру припиняється за письмовим повідомленням громадян у разі:

- поліпшення стану здоров’я, виходу із складних життєвих обставин, у результаті чого громадянин втрачає потребу в соціальному обслуговуванні;

- виявлення у громадянина, якого безоплатно обслуговує територіальний центр, працездатних рідних або осіб, які відповідно до законодавства повинні забезпечити йому догляд і допомогу, або осіб, з якими укладено договір довічного утримання;

- зміни місця проживання;

- поліпшення матеріально-побутових умов, у результаті якого громадянин не потребує соціально-економічних послуг (для громадян, що обслуговуються відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги);

- грубого, принизливого ставлення громадянина до працівників територіального центру;

- порушення громадського порядку (сварки, бійки тощо);

- систематичного перебування у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння;

- виявлення медичних протипоказань (інфекційних, психічних захворювань) для соціального обслуговування.

При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє мобільний (виїзний) «соціальний офіс» для своєчасного інформування громадськості про всі види соціальних послуг, пільг, які може отримати член територіальної громади, та надання соціальних послуг. До роботи мобільного «соціального офісу» залучено спеціалістів: Гадяцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Управління праці та соціального захисту населення Гадяцької РДА, Гадяцького районного управління юстиції, Управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі, представники районної та міської ради ветеранів війни та праці.
 

 

За матеріалами www.bazarmedia.info

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
  
 
міська влада

міський голова
міськвиконком
міський бюджет
регуляторна політика
комунальні підприємства
участь у проектах
міські новини
контакти

економіка міста

стан економіки
план соціально- економічного розвитку
підприємства міста
фінансові установи
бізнес-інформація
пропозиція для інвесторів

гуманітарна сфера

освіта
охорона здоров'я
культура
історичні пам'ятки
спорт

міська громада

політичні партії
громадські організації
благодійні організації
міські ЗМІ
видатні люди

сервіс та відпочинок

готелі
туристичні фірми
торгівля
театри/кіно
ресторани/кафе
транспорт
архів новин
довідка

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

підписка на розсилку
ласкаво просимо!
міський голова Тетяна Савченко

     Щире вітання з "найукраїнишої" України. Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.
 З щирою повагою міський голова
 Тетяна Савченкорегуляторна політика
 
 Інформація про виконання плану заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Гадяцькому районі виконкомом Гадяцької міської ради а ІІІ квартал 2006 року

11.07.2006 р., № 180-1
 РІШЕННЯ Про затвердження тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій виробничому управлінню житлово-комунального господарства

11.07.2006 р., № 181-1
 РІШЕННЯ Про затвердження переліку робіт виробничому управлінню житлово-комунального господарства з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


www.visegradfund.org
Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

© Інститут Трансформації Суспільства 2006-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на gadiach.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail:
editor@osp.com.ua
TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk