візитівка міста
історія
символіка
міста-партнери
фотогалерея
мапа
   
візитівка міста
about Gadiach
   
   
Гадяч, в минулому столиця України, розташований в мальовничій місцевості Полтавщини на правому березі Псла. Ще в скіфські часи на родючих землях в заплавах рік Псла та Груні охоче селилися люди. А сам Гадяч, як місто, веде своє літочислення з Х-ХІІІ століть, коли проходили будівництво Посульської оборонної лінії. В 1442 р. Поблизу Гадяча будується Красногірський Миколаївський монастир. Отже Гадячу близько 500 років, що підтверджує карта „Границы Литовской Руси в 1533 году”, де зазначений Гадяч – єдине місто з теперішньої Полтавщини, що свідчить про його значимість у ті часи.
   

nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

головна    міський форум    міські оголошення    робота і навчання  
міські новини

  
06-08-2013

Гадяч : Секретарі сільських рад – реєстратори

Одним із пріоритетних напрямків роботи відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Гадяцького районного управління юстиції (далі – ДРАЦС) є наповнення Державного реєстру актів цивільного стану громадян архівними відомостями про державну реєстрацію народження фізичної особи, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть, відповідно до Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2007 № 1064 (зі змінами).
З 20.12.2008 року органи державної реєстрації актів цивільного стану в Україні перейшли на якісно новий рівень організації роботи, який відповідає сучасним технологічним досягненням. В Україні було запроваджено Державний реєстр актів цивільного стану громадян – єдина всеукраїнська комп’ютерна база, до якої в обов’язковому порядку вноситься інформація про народження фізичної особи та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені та смерть. Уся ця інформація про всі етапи життя людини від народження до смерті донедавна існувала лише в паперовій формі у книгах державної реєстрації актів цивільного стану і метричних книгах, які зберігаються в архівах органів ДРАЦС по всій Україні. Тому до введення Реєстру пошук інформації про особу у величезних архівних фондах був не тільки клопітким, але й часто довготривалим, оскільки вимагав численних листувань між органами ДРАЦС по всій Україні.

Відповідно до доручення Державної реєстраційної служби, наказу Міністерства юстиції України від 03.06.2013 року №1057/5 «Про внесення до Державного реєстру актів цивільного стану громадян відомостей актових записів цивільного стану, складених виконавчими органами сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад в електронному вигляді» та ч. 2 ст. 12 Закону України «Про Державну реєстрацію актів цивільного стану», секретарі сільських рад будуть підключені до Державного реєстру актів цивільного стану громадян і з 27.07.2013 проводитимуть первинну державну реєстрацію народження, смерті, шлюбу.

Запровадження такого порядку складання актових записів цивільного стану, безумовно, сприятиме, перш за все, належній реалізації прав та інтересів громадян, а також ефективній роботі виконавчих органів сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад, яким Законом України «Про місцеве самоврядування» делеговано повноваження щодо проведення державної реєстрації народження, смерті, шлюбу.

Укрдержреєстром та державним підприємством «Інформаційний центр» Міністерства юстиції – адміністратором Реєстру – було здійснено моніторинг стану забезпечення виконавчих органів сільських рад комп'ютерною технікою, придатною для складання актових записів цивільного стану в електронному вигляді.

Як свідчать результати моніторингу, станом на 01.06.2013 р. комп'ютерна техніка, наявна у сільських радах Гадяцького району, на 100% відповідає необхідним технічним характеристикам.

Для підключення до пакету «Складання актових записів цивільного стану» секретарі зазначених рад звернулися до акредитованого центру сертифікації ключів MASTERKEY, який є сервіс-провайдером електронного цифрового підпису, і придбали електронний цифровий підпис, розроблений спеціально для секретарів сільських рад. Виконкоми сільських рад залишаються підзвітними та підконтрольними відділу ДРАЦС стосовно державної реєстрації актів цивільного стану.

Тетяна Колінько, начальник Гадяцького районного управління юстиції
 

Новини Гадяча

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
  
 
міська влада

міський голова
міськвиконком
міський бюджет
регуляторна політика
комунальні підприємства
участь у проектах
міські новини
контакти

економіка міста

стан економіки
план соціально- економічного розвитку
підприємства міста
фінансові установи
бізнес-інформація
пропозиція для інвесторів

гуманітарна сфера

освіта
охорона здоров'я
культура
історичні пам'ятки
спорт

міська громада

політичні партії
громадські організації
благодійні організації
міські ЗМІ
видатні люди

сервіс та відпочинок

готелі
туристичні фірми
торгівля
театри/кіно
ресторани/кафе
транспорт
архів новин
довідка

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

підписка на розсилку
ласкаво просимо!
міський голова Тетяна Савченко

     Щире вітання з "найукраїнишої" України. Так назвала рідний Гадяч Леся Українка, так може сказати зараз кожен житель, кожен гість міста. Невелике місто, районний центр, яке має велику і величну історію, працює і розвивається сьогодні, долаючи труднощі. Сучасний Гадяч - місто нафтовиків і газовиків. Навколо міста розташовані нафто- і газодобувні промисли, газопереробні підприємства. Інфраструктура міста тісно пов'язана з нафтогазовим комплексом. Як міський голова, я всі свої зусилля спрямовую для блага жителів, для їх гідного життя та праці на рідній землі. Запрошую до співпраці всіх, хто зацікавлений у розвитку взаємовигідного бізнесу, вкладання коштів у розвиток виробництва й інфраструктури міста з метою отримання стабільного прибутку. Сподіваюсь, що наші зустрічі в майбутньому сповнять Вас відчуттям надійності і стабільності партнерства. Щиро зичу усім добробуту, міцного здоров'я, успіху, взаєморозуміння і взаємоповаги.
 З щирою повагою міський голова
 Тетяна Савченкорегуляторна політика
 
 Інформація про виконання плану заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Гадяцькому районі виконкомом Гадяцької міської ради а ІІІ квартал 2006 року

11.07.2006 р., № 180-1
 РІШЕННЯ Про затвердження тарифів на послуги по утриманню будинків та прибудинкових територій виробничому управлінню житлово-комунального господарства

11.07.2006 р., № 181-1
 РІШЕННЯ Про затвердження переліку робіт виробничому управлінню житлово-комунального господарства з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


www.visegradfund.org
Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

© Інститут Трансформації Суспільства 2006-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на gadiach.osp-ua.info є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail:
editor@osp.com.ua
TyTa

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk